22 marzec 2024

zdjęcie: Pomógł Ci dzielnicowy? Doceniasz jego pracę? Zagłosuj na niego w plebiscycie #SuperDzielnicowy 2024 / fot. KPP w Złotoryi
Jeśli chcesz docenić swojego dzielnicowego za zaangażowanie w rozwiązywanie problemów lokalnej społeczności, pomoc w konfliktach sąsiedzkich lub innych ważnych sprawach zagłosuj na niego w Plebiscycie #SuperDzielnicowy 2024. Udział w głosowaniu jest bezpłatny a sama forma głosowania bardzo prosta. Dodatkowo dla głosujących przewidzianych jest pięć nagród po 1000 złotych.

Plebiscyt trwa do 30 kwietnia br. Aby zagłosować wystarczy wejść na stronę dzielnicabezstrachu.pl i uzupełnić formularz.

Przypominamy, że w powiecie złotoryjskim służbę pełni 11 dzielnicowych: ośmiu w Komendzie Powiatowej Policji w Złotoryi i trzech w Posterunku Policji w Świerzawie. Ich głównym zadaniem jest bezpośredni kontakt z mieszkańcami, pomoc w rozwiązywaniu różnego rodzaju problemów oraz zapewnienie poczucia bezpieczeństwa w miejscu zamieszkania.

Teren działania każdej jednostki organizacyjnej Policji podzielony jest na mniejsze obszary, które w przypadku dzielnicowych nazywają się rejonami służbowymi dzielnicowych. Każdy dzielnicowy posiada „swój rejon służbowy”.

Jeśli chcesz poznać swojego dzielnicowego wystarczy odwiedzić stronę internetową Komendy Powiatowej Policji w Złotoryi. W zakładce Kontakt/Twój dzielnicowy znajdą Państwo wizerunki i dane kontaktowe do dzielnicowych z Komendy Powiatowej Policji w Złotoryi i Posterunku Policji w Świerzawie.

aspirant Dominika Kwakszys