29 wrzesień 2022

W trakcie jazdy z auta odpadło koło. Kierująca miała sporo szczęścia

zdjęcie: W trakcie jazdy z auta odpadło koło. Kierująca miała sporo szczęścia / fot. KPP w Złotoryi
fot. KPP w Złotoryi
Od jednego z pojazdów wyjeżdżających ze Złotoryi w kierunku Legnicy odpadło koło. Kierująca miała sporo szczęścia. Zdążyła zatrzymać auto na jezdni a koło nie uderzyło w inne pojazdy. Przed nami sezon jesienno-zimowy, w trakcie którego będziemy wymieniać opony na zimowe. Zwróćmy uwagę na właściwe dokręcenie śrub, tak aby w przyszłości zapobiec podobnym sytuacjom.
REKLAMA

Dzisiaj, przed południem na drodze wojewódzkiej nr 364 doszło do dość nietypowego zdarzenia drogowego. Od auta wyjeżdżającego ze Złotoryi w kierunku Legnicy odpadło koło. Wszystko działo się w trakcie jazdy. Kierująca kobieta może mówić o dużym szczęściu. Udało się jej zapanować na autem i zatrzymać je na jezdni, dzięki czemu uniknęła poważnego zdarzenia drogowego, a koło nie uderzyło w żaden inny pojazd.

Mając na uwadze to zdarzenie apelujemy do kierowców o regularne sprawdzanie kół w naszych samochodach. Zadbajmy o to szczególnie w nadchodzącym sezonie jesienno-zimowym, kiedy będziemy wymieniać opony letnie na zimowe. Po wizycie w serwisie sprawdźmy właściwe dokręcenie śrub, aby w przyszłości zapobiec podobnym sytuacjom.

mł. asp. Dominika Kwakszys
KPP Złotoryja

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Złotoryja
-0.7°C
wschód słońca: 07:37
zachód słońca: 15:52
Koronawirus
dolnośląskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Złotoryi

kiedy
2023-03-26 14:00
miejsce
Złotoryjski Ośrodek Kultury i...
wstęp biletowany