Volkswagen uderzył w drzewo. Utrudnienia na trasie Świerzawa-Jelenia Góra

zdjęcie: Volkswagen uderzył w drzewo. Utrudnienia na trasie Świerzawa-Jelenia Góra / fot. KPP w Złotoryi
Na trasie Świerzawa-Jelenia Góra doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego marki volkswagen. Kierująca 20-latka została przewieziona do szpitala. Na miejscu aktualnie pracują funkcjonariusze ruchu drogowego. Ruch na odcinku w okolicach miejscowości Janochów odbywa się jednym pasem. Po nocnych opadach śniegu, na drogach powiatu złotoryjskiego może być ślisko. Apelujemy o ostrożność, a przede wszystkim dostosowanie prędkości do warunków ruchu.

Dzisiaj, około godziny 7:45, oficer dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Złotoryi otrzymał zgłoszenie dotyczące zdarzenia drogowego na drodze wojewódzkiej nr 365, na trasie Świerzawa- Jelenia Góra. Kilkaset metrów przed miejscowością Janochów, na prostym odcinku drogi, 20-letnia kierująca samochodem osobowym marki Volkswagen, straciła panowanie nad prowadzonym pojazdem, w wyniku czego zjechała na pobocze i uderzyła w drzewo.

Na miejscu pracowały wszystkie służby ratownicze. Kobieta w wyniku obrażeń ciała została przewieziona karetką do szpitala. Aktualnie na miejscu ruch odbywa się jednym pasem. Utrudnienia potrwają do czasu usunięcia pojazdu przez pomoc drogową.

Po nocnych opadach śniegu, na drogach w naszym regionie może być ślisko. Złotoryjscy policjanci apelują o zachowanie szczególnej ostrożności i dostosowanie prędkości do warunków na drodze. Pamiętajmy również o zachowaniu bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu.

Młodszy aspirant Dominika Kwakszys