20 marzec 2024

Uwaga! Utrudnienia w ruchu drogowym!

zdjęcie: Uwaga! Utrudnienia w ruchu drogowym! / fot. KPP w Złotoryi
Dzisiaj do godziny 22:00 na terenie powiatu złotoryjskiego planowane są 3 protesty rolników w miejscowościach Pielgrzymka, Jerzmanice Zdrój i Świerzawa. Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami oraz wyznaczonymi objazdami.
  • W Pielgrzymce należy spodziewać się utrudnień na drodze wojewódzkiej DW364 prowadzącej ze Złotoryi w kierunku Lwówka Śląskiego. Alternatywne trasy przejazdu prowadzą przez miejscowość Wojcieszyn lub Nowy Kościół i następnie Jastrzębnik.
  • W Jerzmanicach Zdrój utrudnienia będą występowały na skrzyżowaniu dróg wojewódzkich DW364 (prowadząca z ul. 3 Maja w Złotoryi w kierunku Pielgrzymki) i DW328 (prowadząca z ul. 3 Maja w Złotoryi przez Jerzmanice Zdrój i Nowy Kościół w kierunku Świerzawy). Alternatywne trasy przejazdu prowadzą przez miejscowość Wojcieszyn lub Nowy Kościół i następnie Jastrzębnik.
  • W Świerzawie należy spodziewać się utrudnień również na drodze wojewódzkiej DW328, a konkretnie na wyjeździe z tej miejscowości w kierunku Sędziszowej. Alternatywne trasy przejazdu prowadzą przez Gozdno lub Sokołowiec i następnie Lubiechową.

Nad bezpieczeństwem i porządkiem będą czuwali złotoryjscy policjanci. Kierowców prosimy o zachowanie spokoju, cierpliwość oraz zarezerwowanie sobie dłuższej chwili czasu na dojazd lub wybranie trasy innej niż wskazana powyżej.

aspirant Dominika Kwakszys