28 wrzesień 2022

Policjanci odzyskali skradzioną motorówkę

zdjęcie: Policjanci odzyskali skradzioną motorówkę / fot. KPP w Złotoryi
fot. KPP w Złotoryi
Złotoryjscy funkcjonariusze odzyskali motorówkę z silnikiem i przyczepą służącą do jej transportu. Sprzęt o łącznej wartości około 30 tysięcy złotych należący do miejscowego klubu żeglarskiego został skradziony kilka dni temu. Skuteczna praca policjantów pozwoliła na odzyskanie całości sprzętu, który wkrótce zostanie zwrócony dla klubu. Aktualnie policjanci sprawdzają okoliczności zdarzenia oraz szukają sprawców przestępstwa.
REKLAMA

Na początku ubiegłego tygodnia funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Złotoryi odebrali zgłoszenie o włamaniu do pomieszczenia gospodarczego. Skradziona została łódź motorowa z si l nikiem oraz przyczepą służącą do jej transportu. Sprzęt należał do miejscowego klubu żeglarskiego. Łączne straty oszacowano na kwotę około 30 tysięcy złotych.

Funkcjonariusze po odebraniu zgłoszenia przeprowadzili szereg czynności operacyjno-wykrywczych. Dzięki tej pracy, zaledwie kilka dni po zgłoszeniu policjanci ustalili miejsca ukrycia motorówki. Precyzyjnie zamaskowana siatką i gałęziami drzew była ukrywana w kompleksie leśnym na terenie powiatu złotoryjskiego. Sprzęt w całości został odzyskany i wkrótce zostanie zwrócony właścicielowi.

W tej sprawie prowadzone są dalsze czynności. Policjanci sprawdzają okoliczności tego zdarzenia, a przede wszystkim intensywnie pracują w celu ustalenia sprawców kradzieży tego sprzętu.

mł. asp. Dominika Kwakszys
KPP Złotoryja

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Złotoryja
0.2°C
wschód słońca: 07:48
zachód słońca: 15:49
Koronawirus
dolnośląskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Złotoryi

kiedy
2023-03-26 14:00
miejsce
Złotoryjski Ośrodek Kultury i...
wstęp biletowany