21 wrzesień 2022

Kolizja na skrzyżowaniu ulicy Legnickiej z Chojnowską w Złotoryi

zdjęcie: Kolizja na skrzyżowaniu ulicy Legnickiej z Chojnowską w Złotoryi / fot. KPP w Złotoryi
fot. KPP w Złotoryi
Wczoraj po południu, na skrzyżowaniu ulicy Legnickiej z Chojnowską w Złotoryi doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych. Na szczęście uczestnicy tej kolizji nie odnieśli poważnych obrażeń ciała. Przyczyną było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu. Sprawca otrzymał mandat karny. Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego: Stosujcie się do obowiązujących przepisów, a przede wszystkim zachowujcie szczególną ostrożność.
REKLAMA

Wczoraj około godziny 15:00 dyżurny złotoryjskiej jednostki Policji otrzymał zgłoszenie o groźnie wyglądającym zdarzeniu drogowym do jakiego doszło na drodze wojewódzkiej nr 364 w Złotoryi. Na miejsce został skierowany patrol ruchu drogowego. Okazało się, że do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulicy Chojnowskiej z Legnicką. Z ustaleń policjantów wynikało, że 27-letnia kierująca samochodem osobowym marki renault wyjeżdżała z ulicy Chojnowskiej w kierunku Legnicy. Nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu dla samochodu osobowego jadącego od strony Legnicy, doprowadzając do kolizji. Kierowca audi karetką został przewieziony na badania do szpitala. Na szczęście nie odniósł poważnych obrażeń ciała. Kierująca renaultem otrzymała mandat karny w wysokości 1500 złotych i 12 punktów. Na czas wykonywanych przez policjantów czynności ruch na tym odcinku drogi był utrudniony.

Policjanci po raz kolejny apelują do kierowców o szczególną ostrożność! Zwolnijcie, stosujcie się do przepisów ruchu drogowego i zachowajcie maksimum ostrożności podczas jazdy. Zróbmy wszystko, aby na drogach nie dochodziło do niepotrzebnych tragedii.

mł. asp. Dominika Kwakszys
KPP Złotoryja

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Złotoryja
-0.7°C
wschód słońca: 07:37
zachód słońca: 15:52
Koronawirus
dolnośląskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Złotoryi

kiedy
2023-03-26 14:00
miejsce
Złotoryjski Ośrodek Kultury i...
wstęp biletowany