21 listopad 2022

Do trzech razy sztuka….Zarzuty za kradzieże kosmetyków i gadżetu erotycznego

zdjęcie: Do trzech razy sztuka….Zarzuty za kradzieże kosmetyków i gadżetu erotycznego / fot. KPP w Złotoryi
fot. KPP w Złotoryi
Złotoryjscy policjanci zatrzymali 60-latkę podejrzaną o kradzieże kosmetyków i gadżetu erotycznego. Kobieta trzykrotnie dokonała kradzieży w dwóch różnych sklepach. Łączną wartość skradzionego mienia oszacowano na kwotę ponad 5 tysięcy złotych. Policjanci odzyskali znaczną część skradzionych przedmiotów, a o dalszym losie kobiety zadecyduje sąd. Za przestępstwo kradzieży mienia grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.
REKLAMA

Zatrzymana 60-latka to mieszkanka powiatu zgorzeleckiego. Z ustaleń policjantów wynika, że kobieta od pewnego czasu przebywała na terenie Złotoryi. W tym czasie, w okresie kilku dni, trzykrotnie dokonała kradzieży mienia w dwóch różnych sklepach należących do sieciówki drogeryjnej. Kobieta kradła głównie kosmetyki tj. pomadki, błyszczyki, podkłady i perfumy. Wśród skradzionego mienia był również gadżet erotyczny. Dwukrotnie niezauważona wychodziła ze sklepu licząc, że uniknie odpowiedzialności. Za trzecim razem została ujęta przez pracownika sklepu, a następnie zatrzymana przez złotoryjskich policjantów. Łączna wartość skradzionego mienia została oszacowana na kwotę ponad 5 tysięcy złotych. Większość kosmetyków policjanci odzyskali.

Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego funkcjonariusze przedstawili kobiecie trzy zarzuty kradzieży mienia. O jej dalszym losie zadecyduje sąd. Za ten rodzaj przestępstwa kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

mł. asp. Dominika Kwakszys
KPP Złotoryja

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Złotoryja
-2.6°C
wschód słońca: 07:39
zachód słońca: 16:39
Koronawirus
dolnośląskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Złotoryi

kiedy
2023-03-26 14:00
miejsce
Złotoryjski Ośrodek Kultury i...
wstęp biletowany
kiedy
2023-04-28 18:00
miejsce
Złotoryjski Ośrodek Kultury i...
wstęp biletowany